; 18.ČERVENCE 2009

Blog od Sabbath65

NEBERTE ŽIVOT PŘÍLIŠ VÁŽNĚ,STEJNĚ Z NĚJ NEVYVÁZNETE ŽIVÍ...
 

18.ČERVENCE 2009

                      22


*Žít, to je nejvzácnější věc na světě, neboť většina lidí jenom existuje...
                         96

                               BABIČKA
Na starém Bělidle bylo lautr hovno co dělat. Bylo parné nedělní odpoledne. Pes Sultán a Tyrl leželi na zápraží a líně si lízali  kulky mlaskajíce při tom. Kohout jebal slepici, až z ní lítalo peří.
"Skoč pro to pírko Barunko, víš že dobrá hospodyně pro pírko i přes plot skočí" řekla babička a kopla Barunku do prdele nohou starou bosou vetchou až Barunce chudince vyletěla nudle z nosu jako námořnické lano. "Já se na to pírko vyseru"  pravila Barunka a poškrábala se na prdeli. "To se nesluší" povídal Vilímek a praštil babičku cihlou do hlavy. Babička vyskočila jako zajíc střelený brokovnicí.
Pan Prošek seděl v pokoji. Velkým horkem se mu pařily koule. Otevřel tedy okno, aby mu alespoň trochu vál vánek do prdele. V tom u splavu začala ječet Viktorka. "Co ta kurva dnes tolik ječí?" ptal se pan Prošek. "Inu to víte", povídá moudře babička. Když jí svrbí, je to horší než podebraná pata. Pan Prošek zahučel cosi o prdeli a zlostí přirazil okno, protože se mu na špičku vocasu posadila moucha.
Najednou zahučel kočár, do myslivny přijela kontesa. "Smím vám  políbit ruku?" ptal se pan Prošek. "Polibte mě třeba prdel" s úsměvem odpověděla kontesa. "Nechtěla byste trochu medu?" starala se babička. "Na to se vám vyseru, ale chcala bych jak koroptev" odpověděla kontesa a přívětivě se usmála.
Po svačině se na Bělidle rozhodli, že půjdou do zámku navštívit paní kněžnu. "Půjdeme do zámku" těšily se děti. "Do prdele půjdete a né do zámku, ještě by jste se tam přežraly a posraly jako posledně" povídá babička. Ale děti ještě chvíli babičku přemlouvaly aby je vzala sebou a za chvíli si to všichni sraly k zámku. Babička šla co krok to prd. Přišlo na mě kyselo, povzdechla si babička, ještě bych se tam posrala. Vilímek si myslil jaká by to byla sranda kdyby paní kněžna šlápla do hovna. Přisraly si to na zámek právě když komorník šoustal komornou. "Člověk si ani nemůže pořádně zamrdat pro tu pakáž" řekl komorník a otevřel jim. Na zámku si všechno pořádně prohlédly. Vilímek obdivoval sošku amorka. "Polož to," povídá babička "víš že máš olšové ruce". Ale sotva to dořekla, amorek byl na sračku. Všichni se dali do slepování. Babička chtěla právě přilepit čuráčka, když v tom přišla paní kněžna a povídá: "Ten kousíček co držíte v ruce přijde přilepit směrem dolů a né nahoru!". Chvíli se o tom s babičkou dohadovala až to babičku nasralo a povídá: "Paní kněžno, já viděla už něco čuráků ale všechny byli nahoru. Paní kněžna smutně odstoupila k oknu a vzdychla si "Šťastná to žena".
Když se s kněžnou rozloučily, sraly si to domů, jen komorník za nimi křičel: "Ještě mě sem jednou přijďte a nakopu vám do prdele a prásknul dveřma". Babička se lekla a posrala se Vilímek měl radost že to babičce vyšlo. A nedělní odpoledne na Starém Bělidle bylo v prdeli.
                           15
Přijde montér na jednotku intenzivní péče, chvíli si prohlíží pacienty,
všichni na přístrojích, a pak povídá:
"Pořádně se nadechněte, budu měnit pojistky."

18.07.2009 00:00:00 |
Autor: sabbath65
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se